opalaniesolariumo naskontakt

Komu na tym tak bardzo zależy?

No właśnie może warto by tak chwile zastanowić się o cel tej całej nagonki i dementować tych wszystkich doniesień opartych na domysłach i drogich poniekąd, ryzykownych kłamstwach. Kto i dla kogo ryzykuje tym, że upublicznia bzdury i w imię, czego to robi? Z pewnością nie dla honoru ojczyzny, bo tego nie robiłby w tym celu nawet idiota.

 

Nie posądzamy ani dermatologów ani też kosmetologów i tym bardziej świetnie zarabiającą stację TVN o to, by nie mieli rozumu. Wręcz odwrotnie, podejrzewamy, że maja nie tylko rozum, ale i pieniądze. Prawdy można bronić dla zasady, ale jeśli już ktoś posuwa się do takich metod i produkuje całe kampania antysłoneczne a następnie antysolarium to musi to mieć jakąś głębsza genezę i jasny cel wiązany z zyskiem, i to nie małym zyskiem skoro zamieszane są w to nie tylko pojedyncze osoby, ale firmy i światowe organizacje. A wszystko po to, by zniszczyć egzystencję kilku tysięcy właścicieli salonów solarium, którzy dawno przestali zarabiać na branży pieniędzy, czego najlepszym dowodem jest brak możliwości finansowania inwestycji w tej branży?

 

Zapraszamy do otwartej dyskusji na słonecznym forum, chcemy poznać państwa opinie:

 

http://www.solarium.pl/solarium-forum/index.php   <<< kliknij tutaj i dokonaj rejestracji.

 

http://www.solarium.pl/solarium-forum/viewtopic.php?f=1&t=1005 <<< bezpośredni link do tematu.

 

Uwaga! Aby dokonac rejestracji trzeba podać polski adres e-mail. Rejestracja jest moderowana, otwarcie konta może potrwać do 24 godzin. przepraszamy, formu bez tej opcji byłoby zasmiecane przez roboty i reklamy.


Tematy: